Overlijden Peter van Eijk

Overlijden Peter van Eijk

Geplaatst op 11-12-2022  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Nanda van den Akker

Beste leden,

Gisteren ontvingen wij het droevige bericht dat ons bestuurslid en tennismaatje van velen plotseling is overleden. 

Peter is al vele jaren lid van onze vereniging, sinds enkele jaren ook bestuurslid en was onder andere actief omtrent de aanleg van zonnepanelen, onderzocht de mogelijkheden van led-verlichting, begeleide vluchtelingen die kwamen tennissen en had het husselen weer opgepakt. Je kon altijd een beroep op Peter doen en wij zullen hem dan ook zeker gaan missen.

Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte met dit onverwachte zware verlies. 

LTV Nuland


logo-ltv-achtergrond-blauw

ADRESGEGEVENS

Sportpark Duyn en Dael
Duyn en Daelseweg 16B, 5391 EE Nuland

BEL ONS

073 532 23 13


© 2023 LTV Nuland