Libema Open 2023

Libema Open 2023

Geplaatst op 22-04-2023  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Nanda van den Akker

Beste leden,

Dit jaar is onze vereniging partner geworden van het enige gras tennis toernooi van Nederland: Libema Open in Rosmalen. Dit toernooi staat bekend om zijn intieme sfeer en uitstekende ambiance, dat gecombineerd wordt met toptennis van het allerhoogste niveau. Ook dit jaar komen er weer veel aansprekende ATP-spelers en WTA-speelsters naar het toernooi. Houd de website goed in de gaten voor de laatste updates. 

Via onderstaande link en speciale code krijgen onze leden 10 euro korting bij het bestellen van entreekaarten: www.libema-open.nl/clubactie.

Code: nuland-lo23


logo-ltv-achtergrond-blauw

ADRESGEGEVENS

Sportpark Duyn en Dael
Duyn en Daelseweg 16B, 5391 EE Nuland

BEL ONS

073 532 23 13


© 2024 LTV Nuland