Organisatie

 LTV Nuland draait volledig op vrijwilligers. Zonder hen zou onze vereniging niet kunnen bestaan. Wie doet nu precies wat? Op deze pagina een overzicht.

 

Ook iets doen voor de club? Dat kan!

Uiteraard is alle hulp welkom. Vele handen maken immers licht werk! Lijkt het jou leuk om het bestuur of een van de commissies te versterken? Je kunt altijd vrijblijvend een keer mee komen kijken. Neem contact op met een van de commissieleden of meld je bij het bestuur. Een overzicht van de actuele vacatures vind je hier.

 

>> Download het volledige organogram

 

Contactgegevens

 

Bestuur

 

 

Voorzitter Theo van der Donk 073-5321199              voorzitter@ltvnuland.nl
Secretaris Ellen van Nistelrooij 06-25538233              info@ltvnuland.nl
Penningmeester Joop Kitslaar 06-54311944              penningmeester@ltvnuland.nl
Clubactiviteiten Ariadne Fischer - Appels 073-5326910              clubactiviteiten@ltvnuland.nl
Jeugdzaken Nanda van den Akker 06-55522770              jeugdbestuur@ltvnuland.nl
Communicatie VACATURE                                        communicatie@ltvnuland.nl  
Parkzaken René van Niftrik 06-51247868              parkzaken@ltvnuland.nl 
     
Ledenadministratie    
Barbara van Gils 073-5323269

ledenadministratie@ltvnuland.nl

     
Trainer    
Sportevents Peter Beaard   trainer@ltvnuland.nl
   

 

Trainingscoördinator

   
Jan Korsten

073-5324379 /

06-52501939
trainingcoordinator@ltvnuland.nl
     
Commissies    
Bardiensten   bardiensten@ltvnuland.nl
Jeugd dagevenementen   jeugd@ltvnuland.nl
Senioren dagevenementen   dagevenementen@ltvnuland.nl
Open toernooi   opentoernooi@ltvnuland.nl
     
Overige commissies   info@ltvnuland.nl
     
     

 


 


Deze website is gerealiseerd door: DigiFactory Webworks
Wihabo kickoff toernooi 2018 Wihabo kickoff toernooi 2018
Van der Valk Nuland Open Dubbel Toernooi 2018

Vrijdag 24 augustus a.s.gaat het Van der Valk Open Dubbel Toernooi 2018 van start. 

Veel tennisplezier toegewenst voor alle deelnemers!!

Clubkampioenschappen 2018

Beste leden,

 

Vanaf dinsdag 18 september tot en met vrijdag 28 september 2018 zullen de clubkampioenschappen gehouden worden! Er zal worden gespeeld in DD (dames dubbel), HD (heren dubbel) en GD (gemengd dubbel) en alle deelnemers worden ingedeeld op zijn of haar sterkte. Je kunt je inschrijven via toernooi.nl of via de nieuwe omgeving mijnknltb.toernooi.

Vanaf zaterdag 15 september worden de wedstrijden gepubliceerd. 

Geef je nu snel op en hopelijk tot dan!

 

Sportieve groet, 

 

Clubkampioenschappencommissie. 

Privacyreglement AVG LTV Nuland

Vanaf vandaag 25 mei, wordt de Algemene Verordering Gegevensbescherming (AVG) van kracht. Dit is een Europese Wetgeving welke het voor personen duidelijker moet maken wat bedrijven en andere organisaties met hun persoonsgegevens doen. 

 

Ook wij hebben, hier als vereniging, mee te maken. Daarom hebben we zoals de AVG dit van ons verlangt een privacy beleid opgesteld waarin staat omschreven welke gegevens we van onze leden verwerken en waarom we dit doen. 

In de bijlage kun je hier meer over lezen. 

 

 

We hopen jullie hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

 

Met vriendelijke groet,

 

Het bestuur van LTV Nuland

 

Bekijk alle nieuwsberichten

 

 

www.knltb.nl