Organisatie

 LTV Nuland draait volledig op vrijwilligers. Zonder hen zou onze vereniging niet kunnen bestaan. Wie doet nu precies wat? Op deze pagina een overzicht.

 

Ook iets doen voor de club? Dat kan!

Uiteraard is alle hulp welkom. Vele handen maken immers licht werk! Lijkt het jou leuk om het bestuur of een van de commissies te versterken? Je kunt altijd vrijblijvend een keer mee komen kijken. Neem contact op met een van de commissieleden of meld je bij het bestuur. Een overzicht van de actuele vacatures vind je hier.

 

>> Download het volledige organogram

 

Contactgegevens

 

Bestuur

 

 

Voorzitter Theo van der Donk 073-5321199              voorzitter@ltvnuland.nl
Secretaris Ellen van Nistelrooij 06-25538233              info@ltvnuland.nl
Penningmeester Joop Kitslaar 06-54311944              penningmeester@ltvnuland.nl
Clubactiviteiten Ariadne Fischer - Appels 073-5326910              clubactiviteiten@ltvnuland.nl
Jeugdzaken Nanda van den Akker 06-55522770              jeugdbestuur@ltvnuland.nl
Communicatie VACATURE                                        communicatie@ltvnuland.nl  
Parkzaken René van Niftrik 06-51247868              parkzaken@ltvnuland.nl 
     
Ledenadministratie    
Barbara van Gils 073-5323269

ledenadministratie@ltvnuland.nl

     
Trainer    
Jos, Ben en Boudewijn   trainer@ltvnuland.nl
   

 

Trainingscoördinator

   
Jan Korsten

073-5324379 /

06-52501939
trainingcoordinator@ltvnuland.nl
     
Commissies    
Bardiensten   bardiensten@ltvnuland.nl
Jeugd dagevenementen   jeugd@ltvnuland.nl
Senioren dagevenementen   dagevenementen@ltvnuland.nl
Open toernooi   opentoernooi@ltvnuland.nl
     
Overige commissies   info@ltvnuland.nl
     
     

 


 


Deze website is gerealiseerd door: DigiFactory Webworks
Ladies evening 2017 Ladies evening 2017
Oliebollentoernooi Jeugd

Op 3 januari van 13-16 uur zal het jaarlijkse oliebollentoernooi plaatsvinden voor de jeugd.

 

Geef je nu gauw op door een e-mail te sturen naar jeugd@ltvnuland.nl. Geef daarin je leeftijd en naam op.

Hopelijk tot dan!

 

Groetjes de Jeugdcommissie

Banen niet bespelen!

Update: vanaf vandaag vrijdag 15 december zijn de banen 1/2/3/4 weer bespeelbaar.

 

 

 

 

Rabo clubkasactie levert 427 euro op

Bedankt voor de stemmen!

 

Bekijk alle nieuwsberichten

 

 

www.knltb.nl